در ميان خانواده بازیگری بازیگران بازیگر

در ميان: خانواده بازیگری بازیگران بازیگر استقبال بیانیه اخبار سینما

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی خانواده آقای نعمت‌زاده با دخالت در امور، بدنبال لابی گری بودند/ راجع به فساد د

خانواده و فامیلهای آقای نعمت‌زاده مدام در کارها دخالت می‌کردند و به دنبال لابی گری بودند. وقت نعمت‌زاده واقعا شرایط ایجاد فساد در وزارت صنعت فراهم بود. من کاری

خانواده آقای نعمت‌زاده با دخالت در امور، بدنبال لابی گری بودند/ راجع به فساد د

معاون نعمت زاده: خانواده آقای نعمت زاده با دخالت در امور، بدنبال لابی گری بودند/ راجع به فساد در واردات ماشین تذکر داده بودم

عبارات مهم : ماشین

خانواده و فامیلهای آقای نعمت زاده مدام در کارها دخالت می کردند و به دنبال لابی گری بودند. وقت نعمت زاده واقعا شرایط ایجاد فساد در وزارت صنعت فراهم بود. من کاری با دولت یازدهم ندارم، من راجع به پرسشها شخص نعمت زاده و دوره وزارت او صحبت می کنم.

حسین ابویی مهریزی گفت خانواده و فامیلهای آقای نعمت زاده مدام در کارها دخالت می کردند و به دنبال لابی گری بودند. وقت نعمت زاده واقعا شرایط ایجاد فساد در وزارت صنعت فراهم بود. من کاری با دولت یازدهم ندارم، من راجع به پرسشها شخص نعمت زاده و دوره وزارت او صحبت می کنم.

حسین ابویی مهریزی معاون وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت در گفتگو با «نود اقتصادی» در خصوص پرونده فساد در ثبت سفارش واردات ماشین اظهار کرد: 14 ماه است که در وزارت صنعت مسئولیتی ندارم و بهتر است مسئولینی که امروز در وزارت صنعت هستند، نسبت به فساد پاسخگو باشند.

خانواده آقای نعمت‌زاده با دخالت در امور، بدنبال لابی گری بودند/ راجع به فساد د

وی با انتقاد از وزیر سابق صنعت گفت: من راجع به فساد در واردات ماشین آن وقت به مسئولان وقت تذکر داده بودم. در وقت آقای نعمت زاده شرایط طوری بود که باید تسلیم خواسته های ایشان می شدیم. یا باید هر درخواست غلط یا درستی داشتند انجام می دادیم یا باید از وزارتخانه می رفتیم. آقای نعمت زاده دو ماه مانده به آخر دولت یازدهم تمام بغضها و ناراحتی هایی که داشت سر من خالی کرد و مرا از وزارت صنعت بیرون کرد.

این مقام سابق مسئول گفت: فساد در واردات ماشین یک نمونه از فسادهای آن برهه است که به بیرون درز کرده و مطمئن باشید بازهم پرونده های دیگری از تخلفات آن وقت افشا خواهد شد.

خانواده و فامیلهای آقای نعمت‌زاده مدام در کارها دخالت می‌کردند و به دنبال لابی گری بودند. وقت نعمت‌زاده واقعا شرایط ایجاد فساد در وزارت صنعت فراهم بود. من کاری

مهریزی با اشاره به آگاهی نسبت به پیدایش ریشه های فساد در وزارت صنعت در دوران مسئولیتش به «نود اقتصادی» تصریح کرد: من راجع به فساد در واردات ماشین در دوران مسئولیتم هشدار داده بودم و گفته بودم که این کارها غلط است و از بین بردن کردن و نفله کردن بیت المال هست. این نوع واکنش‌ها وزارت صنعت رانت دادن به یک عده خاص است.

وی خاطرنشان کرد: خانواده و فامیلهای آقای نعمت زاده مدام در کارها دخالت می کردند و به دنبال لابی گری بودند. وقت نعمت زاده واقعا شرایط ایجاد فساد در وزارت صنعت فراهم بود. من کاری با دولت یازدهم ندارم، من راجع به پرسشها شخص نعمت زاده و دوره وزارت او صحبت می کنم.

معاون وزیر سابق صنعت گفت: یک گروهی شریک آقای نعمت زاده بودند و هنوز هم با ایشان شراکت دارند. هر تصمیمی که ایشان می درخواست کردند بگیرند باید یکی از شرکایشان منتفع می شدند. حالا با افشای فساد در واردات ماشین یکی از موارد تخلفات آشکار شده است و امیدارم باقی فسادها هم افشا شود. تمام اعوان و انصار آقای نعمت زاده بودند و شریک رسمی ایشان هستند هنوز در وزارت صنعت مسئولند.

خانواده آقای نعمت‌زاده با دخالت در امور، بدنبال لابی گری بودند/ راجع به فساد د

ابویی مهریزی بیان کرد: واحدهای تولیدی که آقای نعمت زاده در آنها نفع دارد هنوز با نزدیکان ایشان که در وزارت صنعت هستند در ارتباطند و منتفع می شوند. واحدهای تولیدی که آقای نعمت زاده در خصوص آنها توصیه می کند هنوز در حال فرمانروایی هستند. حاضرم همه حرفهایم را اثبات کنم و اگر ثابت شود که من اشتباه می کنم مرا اعدام کنند.

واژه های کلیدی: ماشین | واردات | خانواده | دولت یازدهم | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz