در ميان خانواده بازیگری بازیگران بازیگر

در ميان: خانواده بازیگری بازیگران بازیگر استقبال بیانیه اخبار سینما

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری عوض کردن وقت پخش سریال‌های رمضانی به خاطر جام جهانی

تلویزیون تصمیم دارد پخش سریال‌های رمضانی را پیش از شروع بازی‌های جام‌جهانی به اتمام برساند.

عوض کردن وقت پخش سریال‌های رمضانی به خاطر جام جهانی

عوض کردن وقت پخش سریال های رمضانی به خاطر جام جهانی

عبارات مهم : سریال

تلویزیون تصمیم دارد پخش سریال های رمضانی را پیش از شروع بازی های جام جهانی به اتمام برساند.

تهیه کننده مجموعه رمضانی «رهایم نکن» – در گفت وگو با ایسنا، راجع به علت تبدیل شدن این مجموعه از ۳۷ قسمت به ۲۹ قسمت اظهار کرد: این مجموعه در ۳۷ قسمت ۴۲ دقیقه ای تولید شد، ولی با توجه به اینکه ماه رمضان امسال ۲۹ روز است و از طرفی از روز ۲۴ خرداد با شروع بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه مواجهیم، طبق اعلام تلویزیون قرار بر این شد تا سریال ها قبل از شروع بازی های جام جهانی به اتمام برسند به همین علت «رهایم نکن» در ۲۹ قسمت در حال تدوین است.

وی در پاسخ به اینکه آیا بخش هایی از این مجموعه از سوی تلویزیون با از بین بردن روبه رو بوده است؟ گفت: علت کم شدن تعداد قسمت های سریال، به همزمانی با بازی های جام جهانی برمی گردد. از نظر اینکه قصه ایراد داشته باشد، سانسور و حذفی در کار صورت نگرفته است.

پورکیانی همچنین در پاسخ به اینکه اقدام تلویزیون راجع به پخش سه سریال رمضانی را چگونه ارزیابی می کنید؟ اظهار کرد: به عنوان تهیه کننده شنیده بودم که پیش از این دو سریال قرار است در ایام رمضان به روی آنتن برود، ولی در نهایت سه سریال اعلام شد. فکر نمی کنم اشکالی داشته باشد آیا که کل وقت مخاطبان بعد از افطار پر می شود و مخاطبان می توانند سه سریال با ژانرهای متفاوت ببینند.

به گزارش ایسنا، سریال «رهایم نکن» ـ ساخته محمد مهدی عسگرپور ـ در شب های رمضان ساعت ۲۰ و ۵۰ دقیقه از شبکه سه سیما روی آنتن می رود.

در این مجموعه تلویزیونی امین تارخ، فریبا متخصص، محمدرضا هدایتی، مریم بوبانی، مارال فرجاد، نیما شعبان نژاد، دنیا مدنی، بابک بهشاد، علی استادی، معصومه قاسمی پور، شیرین آقاکاشی، رحمان باقریان، کاظم هژیرآزاد، حسین ملکی و … به ایفای نقش می پردازند.

عوض کردن وقت پخش سریال‌های رمضانی به خاطر جام جهانی

واژه های کلیدی: سریال | مجموعه | تلویزیون | ماه رمضان | تلویزیون | جام جهانی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz