در ميان خانواده بازیگری بازیگران بازیگر

در ميان: خانواده بازیگری بازیگران بازیگر استقبال بیانیه اخبار سینما

برلین گروگان روسیه یا آمریکا نیست / وزیر خارجه آلمان

وزیر خارجه آلمان در تصویر العمل به توهین ترامپ علیه این کشور گفت: برلین گروگان روسیه یا آمریکا نیست. وزیر خارجه آلمان: برلین گروگان روسیه یا ..

ادامه مطلب

کابینه تازه دوشنبه اعلام می‌شود و به اوضاع فوق‌العاده آخر می‌دهد / ییلدیریم

بنعالی ییلدیریم گفت: ما خواهان عادی سازی روابط با آمریکا هستیم ولی آمریکا باید در این باره گام‌هایی بردارد. ییلدیریم: کابینه تازه دوشنبه اعلام ..

ادامه مطلب

واکنش شدید جو بایدن به توهین کاخ سفید به مک‌کین

یک دستیار کاخ سفید در تصویر العمل به مخالفت سناتور جان مک‌کین با کاندیدای دونالد ترامپ جهت تصدی مدیریت شرکت سیا بیماری او را به تمسخر گرفته و گفته که مک‌کین &..

ادامه مطلب

کیم جونگ اون جهت مذاکره با نخست وزیر ژاپن اعلام آمادگی کرد

روزنامه استریت تایمز تایوان روز دوشنبه گزارش داد کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی بعد از پیش بردن مذاکره با مدیر جمهوری کره جنوبی و امیدواری به مذاکره ب..

ادامه مطلب

واکنش روسیه به دکترین هسته‌ای تازه آمریکا

وزارت امور خارجه روسیه به دکترین هسته‌ای تازه آمریکا که به تازگی در قالب سندی انتشار یافته هست، تصویر العمل نشان داد. واکنش روسیه به دکترین هست..

ادامه مطلب

ادعاها مبنی بر جاسوسی انگلیس از ترامپ ساختگی است / تونی بلر

براساس افشاگری جدید، نخست‌وزیر پیشین انگلیس به مشاوران دونالد ترامپ هشدار داده بود که عوامل انگلیسی ممکن است به دستور دولت اوباما جهت جاسوسی از آنها حین ..

ادامه مطلب

به دستور بن سلمان، عربستان وارد عصر هسته‌ای شد

رئیس موسسه ژئولوژیکی و زمین شناسی عربستان در مراسمی پروژه ارزیابی و اکتشاف منابع اورانیوم و توریوم را افتتاح کرد. به دستور بن سلمان، عربستان وارد عصر هس..

ادامه مطلب

حزب مدیر جمهور برکنار شده است کره جنوبی وی را کنار گذاشت

حزب محافظ کار مدیر جمهور برکنار شده است کره جنوبی، او را رسما از لیست اعضای خود از بین بردن کرد. حزب مدیر جمهور برکنار شده است کره جنوبی وی را ..

ادامه مطلب

وقوع انفجار در برابر یک کلوب شبانه در سوئد

بر اساس گزارش‌های منایع امنیتی سوئد، یک کلوب شبانه در شهر مالموی این کشور نشانه انفجاری قدرتمند قرار گرفت.  وقوع انفجار در برابر یک کلوب شبانه د..

ادامه مطلب

توافق روسیه و چین بر تعامل به شیوه مناسب با کره شمالی

به گزارش تسنیم، خبرگزاری چین اعلام کرد که رؤسای جمهور روسیه و چین راجع به تعامل به شیوه مناسب با کره شمالی به توافق رسیدند. توافق روسیه ..

ادامه مطلب